Direktor škole: Vesna Vijorović - nastavnik razredne nastave
Pomoćnik direktora škole: Ljiljana Milenković Radević, Marina Novaković - nastavnice srpskog jezika i književnosti
Sekretar škole: Ana Marković - diplomirani pravnik
Stručni saradnik: Slobodanka Dositijević - diplomirani sociolog
Stručni saradnik: Milica Zlatanović - diplomirani pedagog
Šef računovodstva: Milan Živić
Administrativni radnik: Jasmina Novčić
Nastavnici predmetne nastave
Dragana Belojević: Srpski jezik i književnost
Maja Milošević: Srpski jezik i književnost
Ljiljana Milenković Radević: Srpski jezik i književnost
Marina Novaković: Srpski jezik i književnost
Martina Savić: Engleski jezik
Jelena Matić: Engleski jezik
Jasna Milojković: Engleski jezik
Borko Milić: Engleski jezik
Dragana Gajić: Nemački jezik
Bojana Dukić: Nemački jezik
Olivera Stojanović: Istorija
Nenad Stojanović: Istorija
Nenad Stojanović: Geografija
Danijela Pantić: Geografija
Ivana Gavrilović: Geografija, Građansko vaspitanje
Spomenka Popović: Biologija
Dragana Spasojević: Biologija
Marija Ilić: Biologija
Jelena Novaković: Matematika
Ivana Todosijević Petrović: Matematika
Dušan Petković: Matematika
Lela Božić: Fizika
Lela Božić: Fizika
Ivana Dimitrijević: Hemija
Srđan Živanović: Hemija
Nenad Pavličić: Likovna kultura, crtanje, slikanje i vajanje
Marija Marković: Muzička kultura
Tijana Arsenijević: Hor i orkestar
Darko Petrović: Tehnika i tehnologija, Informatika i računarstvo
Dušica Jeremić: Tehnika i tehnologija, Informatika i računarstvo
Ivan Knežević: Tehnika i tehnologija, Informatika i računarstvo
Slavoljub Jovanović: Fizičko i zdravstveno vaspitanje
Mladen Jevremović: Fizičko i zdravstveno vaspitanje
Marko Milojević: Fizičko i zdravstveno vaspitanje
Marko Radić: Fizičko i zdravstveno vaspitanje
Ana Milosavljević: Veronauka
Nastavnici razredne nastave
Zorica Stanković
Slađana Milanović
Vera Lukić
Dragan Đurđević
Snežana Vukanović
Nebojša Đorđević
Milorad Đurić
Anica Stojanović
Biljana Antonijević
Slavica Marković
Branko Veličković
Živojin Lazarević
Vesna Milovanović
Nenad Miloradović
Tanja Antić
Jelena Ristić
Milica Živković
Suzana Rakić
Pomoćno osoblje
Vladan Radojković: domar
Vesna Perić: higijeničar
Radojka Stojaković: higijeničar
Bogica Milutinović: higijeničar
Vesna Milosavljević: higijeničar
Biljana Savić: higijeničar
Snežana Jović: higijeničar
Zorica Radojković: higijeničar